سوالات متداول

عطر ماندگار دریا موسسه ای مردم نهاد که با هدف حمایت از کودکان  با نیت خیرخواهانه جناب آقای حمید محمد شفیعی تأسیس گردیده است. این موسسه سازمانی خیریه، غیر انتفاعی، غیر سیاسی و غیر دولتی است و تنها با اتکا بر جلب مشارکت‌های مردمی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود

این موسسه سازمانی غیر دولتی، غیر سیاسی و غیرانتقاعی است و بودجه آن تنها با اتکا به جلب مشارکت‌های مردمی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی تأمین می‌شود.

این موسسه روش‌های مختلفی را برای کمک‌های نیکوکاران تعریف کرده است.

روش‌هایی همچون:

  1. پرداخت نقدی      
  2. پرداخت غیر نقدی
  3. عضویت در خیریه و پرداخت حق عضویت
  4. استند مراسم مختلف
  5. قلک خیریه
  6. داوطلب
  7. پذیرش و سر پرستی ایتام
  8. ارسال پیام همدلی
  9. نذورات خاص
  10. فطریه و کفاره

اعضا می‌تواننداز طریق شماره واتس اپ اعلام شده در سایت با تیم پشتیبان خیریه تماس گرفته و مبالغ پرداختی خود را پیگیری کنند.

اعضا می‌تواننداز طریق شماره واتس اپ اعلام شده در سایت با تیم پشتیبان خیریه تماس گرفته و.تغییر آدرس خود را به اطلاع موسسه برسانند.

افراد علاقه مند به کمک به موسسه با مراجعه به صحفه فعالیتهای داوطلبانه و پر کردن فرم مربوطه و اعلام توانمندی های فردی یا گروهی خود منتظر تماس همکاران ما باشند.

به منظور شفاف سازی فعالیت های خیریه امکان ملاقات با کودکان تحت پوشش در صورت رضایت خود کودک و یا سرپرست قانونی کودک امکان پذیر میباشد.

علت وجود روش‌های مختلف این است که گروه‌های مختلف مردم با هر بودجه و درآمد و هرگونه توانمندی و مهارتی بتوانند به موسسه کمک نمایند